Name: Kaidi Karilaid
Phone: +3725299119
Address: Harju MK
Tallinn
Estonia
See scheduled classes below

In english scroll down pls :D Look at Kaidis Webpage www.kingdomofpossibilities.eu

Vaata Kaidi kodulehte www.kingdomofpossibilities.eu
Samuti kõik Kaidi kursused ja sündmused http://www.kingdomofpossibilities.eu/events/

KAIDI KARILAID on Access Consciousness Sertifitseeritud vahendaja, Access Kehaprotsesside vahendaja ja Access Energetic Facelift vahendaja Eestis. Ta juhendab kogu Eestis Access`i kursuseid ja viib läbi erasessioone inspireerides sadu inimesi olema need, kes nad tegelikult on , teadma seda, mida nad juba teavad ja aitab avada iseeennast maagilisele enesetervendamisele…


Kaidi on töötanud 16 aastat maailmas tuntud otsemüügi firmas ja juhtinud Eestis Lätis ja Leedus 9. ettevõtet rohkem kui 5000 edasimuujaga.
Viimased 20 aastat on Kaidi aktiivselt uurinud ja kasutanud kõiki alternatiivseid enesearengu ja tervendamise meetodeid, praktiseerinud kõige veidravamana tundunud tehnikaid, et luua muutust nii isiklikus elus, äris, kui kogu maailmas. Ta on alati teadnud, et midagi muud on võimalik.
2012. aastal lõpetas ta Holistilise Teraapia Instituudi Holitstilise terapeudi eriala. Sama aasta varakevadel alustas Access consciousness™ õpingute, kursuste ja praktikumiga

Access Consciousness pakub pragmaatilisi vahendeid , et muuta oma elus seda, mida pole olnud senini võimalik muuta . Access Consciousness juhatab sind saamaks täielikult teadlikuks ja alustada elu teadliku olendina, kes sa tegelikult oled .

Meie eesmärk Accessis on luua maailm, mis on teadlik ja üksolemises. Teadlikkus ja üksolemine hõlmab kõike ja seal puuduvad hinnangud. See on võime olla kohal oma elus igal hetkel ilma hinnanguta enda või teiste kohta. See on võime võtta vastu kõike ilma hinnanguteta ja lubades kogu universumil olla see, mis ta on. Kui sul pole hinnanguid mitte millegi kohta , siis sa vaatad kõike just nii, nagu see on, mitte nii, nagu sa tahaks , et see oleks, mitte nii, mis see olla võiks, vaid just nii, nagu see on. Selle koha pealt vaadates saad sa muuta ja transformeerida kõike ja luua kõike mida sa soovid oma ellu- suurepärasemaks, mis sul hetkel on ja rohkem, kui sa ette kujutada oskaks.

Meie eesmärk Accessis on Väestamine
Kõik Access Consciousness´is on on seotud sinu teadlikkuse väestamisega teades, et sa tajud, tead, oled ja võtad kõike kogu aeg piiritult vastu. See on sinu väestamine läbi kõikide aegade teadma seda, mida sa juba tead. Kui igaüks astuks välja oma suursugususse, siis võimalikkused mis luuakse meie kõikide jaoks ,on piiritult suuremad .
Meie eesmärk Accessis on olla see, kes me tegelikult oleme ja muuta maailma.
Sa oled võimeline muutma maailma ja muutma igaühte enda ümber energiaga, mis sa olla võid. Kui sa üksinda kõnnid ruumi , mis on täis paanikas inimesi, võib paanika kaduda tänu sinu energiale, kui sa oled valmis olema see energia. Kuid sa pead olema valmis olema see võimekus, et miski ei peata sinu teadlikkust , mis sa oled. Mis siis, kui olles see, kes sa tegelikult oled , oled kingitus ja muutus, mida see maailm vajab? Kas nüüd on aeg?

Kas sa teadsid, et Access Consciousness on juba levinud rohkem kui 131 riiki?
Access Concsiousness´I looja Gary Douglas kanaldas selle 1990. Aastal ja ta arendab ja laiendab seda koos Accessi kaaslooja Dr. Dain Heer viimase 13 aasta jooksul .Access Consciousness on nüüd saadaval paljudes riikides üle terve maailma
www.accessconsciousness.com


TAGASISIDE, KES ON OSALNUD KURSUSTEL VÕI ERASESSIOONIDEL.

Pärast access barsi sessiooni on mul tütrega suhted paremad, ta on justnagu rahulikum ja ei ärritu tühiste asjade peale.
Luule.

Lapsel on õppeedukus tõusnud ja imekombel peab ta ajaliselt ka vähem õppima, kergemalt läheb.Aitähh.
K Tallinnast

Kui hea tunne oli , et esimest korda peale 20. aastat sain ma ilma unerohtudeta magama jääda.
Silvi Tartust.

Ühesõnaga, midagi voolab ja muutu ja Igatahes on midagi kõvasti muutunud, ja kuhu see välja viib, pole veel teada. Aitähh Sulle!. Ja mul ei ole enam mitte mingit ebamugavustunnet südame piirkonnas. Hoopis õlad valutavad, nagu oleks kaua kantud koorem lõpuks ära võetud.
Tiiu.

Kaidi tuli minu ellu just õigel hetkel – ma teadsin, et midagi peab muutuma, aga ei teadnud, kuidas see võimalik oleks. Pikki aastaid kestnud paanilised hirmud, raskustunne ja allaheitlikkus lõppesid, kui Kaidi kinkis mulle võimaluse elada elu läbi kerguse. Seda ei olegi võimalik sõnadesse panna.
Margit

Soovitan Kaidi eraseansse soojalt- õrnade puudutuste, nakkava elurõõmu ja sõnulseletamatu hea energia abiga koged imelist jalutuskäiku iseenda sisemaailma keerukatesse käikudesse. Kui natukenegi kaasa viitsid vantsida, koged kindlasti imelist muutust nii eneses kui ka kõiges ümbritsevas. See kogemus on proovimist väärt
Ave
Ma ei tea Kaidi, mis nüüd küll juhtus, aga ma tunnen, et mul pole vähemalt 10 kg enam õlgadel….ja selleks läks vaid 1 tund aega….ja see kestab siiani…
Aare
Tema lähedalolek muudab juba maailma. Kui ta läheduses on siis valdab minda alati mingi kummaline rahu ja mul on lihtne ja kerge olla see, kes ma tegelikult olen. Ja mu puusaliiges ei valuta enam, mis oli valutanud mul viimased 5 aastat.
Ats
Kaidi on tõeline särasilm ja energiapall, kes suudab uskuma panna, et kõik muutused on võimalikud! Tema enda elu on selleks suurepärane näide ja see tõukas mind sedasama looma
Kaja

Kerguse , rõõmu ja hiilgusega

Kaidi Karilaid
Access Consciousness™ sertfitseeritud vahendaja
Access kehaprotsesside™ vahendaja
Access Energetic Facelift™ vahendaja
Skype: kaidika
003725299119
www.kingdomofpossibilities.eu


__________________________________________________________________________

About Kaidi Karilaid
KAIDI KARILAID www.kingdomofpossibilities.eu

is an Access Consciousness Certified Facilitator, Body process Facilitator, Access Energetic Facelift Facilitator in Estonia and beyond. She facilitates different kind of Access classes and enforces private sessions inspirering hundreds of people to know, who they really are, to know that they allready know and empowering them to use their own magical power, and encourage people to use their self-healing power.Look more www.kingdomofpossibilities.eu


Kaidi has worked 16 years for international global direct sales company and has led more than 9 companies with over 5000 traders in Estonia, Latvia and Lithuania.
The last 20 years has Kaidi researched and used all the self- development and healing methods and practiced even those technics wich seemed odd to create change in her personal life, business and in the whole world. She has always known that something else is possible.
In 2012 she graduated the Institute of Holistic Therapy as professional Holistic Therapist.
In the same year early Spring she started with Access Consciousness™ classes, studies and practice.

Access Consciousness offers pragmatic tools to change things in your life that you haven’t been able to change until now.
Access Consciousness provides you with ways to become totally aware and to begin to function as the conscious being you truly are.

Our target of Access is to create a world of Consciousness & Oneness
Consciousness & Oneness includes everything and judges nothing. It’s the ability to be present in your life in every moment without judgment of you or anyone else. It’s the ability to receive everything, to judge nothing, and to allow the entire Universe to be what it is. If you have no judgment of anything, then you get to look at everything for what it is, not for what you want it to be, not for what it ought to be, but just for what it is. From this space you can transform and change all things and create everything you desire in life – greater than what you currently have and more than what you can imagine.

Our target of Access is Empowerment
Everything in Access Consciousness is about empowering you with the awareness of the fact that you can perceive, know, be and receive everything infinitely. It’s about empowering you at all times to know that you know. As each one of us steps into our greatness, the possibility that gets created for all of us is infinitely greater.
Our target of Access is to Be You and Change the World.
You are capable of changing the world and changing everyone around you with the energy you can be. If you alone walk into a room full of panic-stricken people, panic can go away because of your energy, if you are willing to be it. But, you have to be willing to be that potent that nothing stops you as the consciousness you are.
What if you, being you, is the gift and change this world requires? Is now the time?

Did you know that Access Consciousness is now in 131 countries?
Founded by Gary Douglas in 1990 and expanding with the added co-creation of Dr. Dain Heer over the last 13 years, Access Consciousness is now available in many countries throughout the world.
www.accessconsciousness.com

Feedback from the Classes and Privatsessions

After Access Bars session I have better realtionships with my daughter, she is calmer and she don’t get mad about trivial things anymore.
Luule

The Childs learning success is miraculously risen, he does homeworks with less time but with better results. Than you!
K from Tallinn

It is amazingly good feeling to fell asleep with out sleeping pills over 20 years.
Silvi from Tartu

Shorlty, something is flowing and changing. Anyway something is strongly changed, and where it leads I have no idea! Thank you! And I have no longer any discomfort in heart area. Now I have pain in my shoulders like the long suffered burden is taken away.
Tiiu

Kaidi came in to my life just in the right moment – I knew that something has to changes but I didn’t know how is that possible. Many years of panic fears, heaviness and submissive life ended, Kaidi gave me the opportunity to live with ease. It’s impossible to put in the words.
Margit

Classes:
No matching Access Bars® classes found.