Name: Agne Guthan
Phone: (372) 5133533
Address: Emajõe 4-2
Tartu
Estonia
See scheduled classes below

Mul on suur rõõm vahendada sulle Access Barsi ja Access Body protsesse. Need on võimsaimad ja dünaamiliseimad tehnikad, millega olen kokku puutunud ja mis kõige parem, need on lihtsad, kergesti õpitavad ning sul pole vaja muud kui tahet ja oma kahte kätt. Mis siis, kui lihtsalt olemasolemine selles kehas, mis sul on, võib olla suurim rõõm ja nauding?

Accessiga kokkupuutumine tuli minu ellu väga taotluslikul moel. Olen ennast ja oma lapsi juba palju aastaid ise ravinud ja nüüd vajasin oma ellu tehnikat, mis võimaldaks mul luua muutusi lihtsalt ja kergelt ainuüksi oma kohalolekuga, oma kätega. Siiani olin kasutanud peamiselt homöopaatiat ja vahel ka iseenesest tekkinud kehaprotsesse. Muidugi oli mu rõõm kahekordne, kui avastasin, et Accessiga saan ma mitte ainult tervendada, vaid luua kogu oma elu ja elamine uueks-just selliseks nagu mulle meeldib.

Enne, kui edasi klikid, tahan, et sa teaksid, sinu siinolek on maailmale suur kingitus ja sa väärid elu, mida tõeliselt nautida. Ja kõik, mis su elus on või ei ole, on sinu enda loodud. Miks siis kannatused? Mis siis, kui sul pole olnud lihtsalt õigeid vahendeid?
Access avab su tedavuse, et näha neid lõpututuid võimalusi, mida sa siiani pole märganud.
Mis siis, kui tõepoolest kõik on võimalik?
Kuidas saab veel paremaks minna?

Classes:
No matching Access Bars® classes found.