Name: Berrak Banu Tarim
Phone: 00905326519051
Address: Feneryolu-Kadikoy
Istanbul
Turkey
See scheduled classes below

Berrak Banu TARIM
Access Consciousness® Sertifikalı Eğitmeni
Access Consciousness The Bars® Eğitmeni
Access Consciousness Beden Prosesleri™ Eğitmeni
Access Consciousness Kendin Ol™ Sertifikalı Eğitmeni
Sizin İçin Doğru Beden Eğitmeni™ – Başlangıç

Uludağ Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun olduktan sonra, mastırını İngiltere’de Salford Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. 7 yıl boyunca çeşitli sektörlerde çalıştıktan sonra; 2008 yılında Reiki ile başlayan kişisel gelişim alanındaki yolculuğu beden, ruh ve zihin bütünlüğüyle ilgili holistik çalışmalara ilgisini arttırmıştır.

Yaptığı araştırmalar sonucunda Dönüşümsel Nefes ile tanışmasıyla, yaşamındaki değişimler devam ederken; Access Consciousness ile bilinçli ve an’da yaşamanın önemini deneyimlemiştir. Bu deneyimlerle birlikte; yaşamımı ve dünyayı daha iyi bir yer yapmak için neyi algılayabilirim, bilebilirim ve olabilirim sorusundan yola çıkarak; yurtiçi ve yurtdışındaki sayısız eğitimlerle Dönüşümsel Nefes terapisti, Access Consciousness Bars Terapisti & Eğitmeni, Access Consciousness Sertifikalı Eğitmeni, Access Consciousness Beden Prosesi Terapisti ve Eğitmeni olmuştur.

Kendisindeki bu değişimleri, danışanlarının da yaşaması ve onların da kendi yaşamlarında daha fazla berraklık, kolaylık, neşe, ihtişam ve bilinç yaratmaları için eğitimler, seminerler ve seanslar vermeye devam etmektedir.

Classes:
No matching Access Bars® classes found.