Name: Ulku Tunca
Phone: 090 532 317 74 73
Address: HORASAN SOKAK NO GOP
ANKARA
ANKARA
TURKEY
See scheduled classes below

Merhaba ben Ülkü TUNCA, önce sayfamı ziyaret ettiğiniz için size teşekkür ederim. Benim hedefim değişim ve dönüşüm talep eden danışanlarımı güçlendirecek, genişletecek, iyileştirecek ve SİHİRİ ortaya çıkartacak ALAN yaratmak ve eğitimler vermektir.

İş hayatım, bir bankanın Hazine bölümünde uzun yıllar uluslararası piyasada hem “dealer” hem de yönetici olarak geçti. İşimde ki yoğunluk ve stresle başa çıkmak için bir arayışım vardı. Bu arayış 15 yılı buldu. Bu süre zarfında, kişisel gelişim ile ilgili kitaplar okudum, eğitimler aldım, workshoplara katıldım. Bütün bu eğitimler ve bilgiler bende zaten mevcut olan farkındalığımı ve bilincimi artırdı. Fakat bakış açılarımı ve yargılarımı nasıl değiştirebileceğimi bilmiyordum ve bununla ilgili hiçbir çalışmayla da karşılaşmamıştım. 2010 yılında aldığım bir enerji eğitiminde hocamız, “ bir kişinin şöyle bir sorunu varsa onun bedeninde şu, şu enerji kanallarıyla çalışın, eğer bu kişi bakış açısını değiştirmez ise size tekrar bir hafta, bir ay veya birkaç ay sonra tekrar gelecektir” demişti. Bende onun bu cümlesine takılmıştım. Bu kişi bakış açısını durup dururken nasıl değiştirebilirdi? Ayrıca bu kişi hayatı boyunca bana neden bağımlı kalsın ki, diye düşünüyordum. Bakış açısını değiştiren benim bildiğim bir metot, bir çalışma yoktu. Bu nasıl olmalı? diye kendi kendime soruyordum. Bu süre zarfında hemen hayatıma giren iki kişi beni ACCESS BARS® la tanıştırdı. Böylece Access Consciousness® nin “BAKIŞ AÇILARININ” nasıl değiştirebileceğini öğrenmiş oldum. Bu kişilere şükran duyuyorum, bu seçimi yaptığım için kendime şükran duyuyorum, Access Consciousness® yarattığı için Gary DOUGLAS ve Access Consciousness® katkılarından dolayı Dr Dain Hear’ e şükran duyuyorum. Başka neler mümkün? 2010 yılında Access Consciousness ®ile ilgili çıktığım bu yolculuğa halen devam ediyorum. Şu anda,
-Access Consciousness® Certified Facilatator (CF),
- Access Bars® Facilitator (BF),
- Access® Body Prossess Facilitator (BPF),
- Access® Face Lift (AFF),
- Access Bars®, Access® Beden Prosesleri, Var Oluşun Enerjetik Sentezi (ESB) ve Olasılıklar Senfonisi (SOP) seansları yapıyorum,
- “Suistimale Tutunmaktan (Abuse Hold) kurtulma” seansı yapıyorum.
- Beden ve mekanların enerji alanlarını temizliyorum.
- Para, İş ve İlişkiler ile ilgili workshop düzenliyorum.
- Türkiye’ deki Access Bars® Facilitator LIAISON larından biriyim.
Size ve Bedeninize nasıl katkı olabilirim?
Eğer eğitimleri veya bireysel seansları benden almayı seçerseniz hayatınız 5 yıl sonra neye benzer? Eğer almayı seçmezseniz hayatınız 5 yıl sonra neye benzer?
Hayatın zor olduğu ile ilgili BAKIŞ AÇILARINIZ OLMASAYDI, bu hayatınızda, yaşantınızda, bedeninizde, realitenizde ne yaratırdı?
Yaşantınızda daha fazla kolaylık, neşe, keyif ve ihtişam olsaydı bütün bunlar ne yaratırdı?
Hayatınızı zorunluluklardan değil de, seçimden yana yaşasaydınız bu sizde ne yaratırdı?

Benden seans almış kişilerin geri bildirimlerin bazıları aşağıda yer almaktadır:

1) Sevgili Ülkü Tunca'dan aldığım seanslar sonucunda çok uzun yıllardır devam eden tırnak yeme alışkanlığım, anlık sinir patlamalarım, dönem dönem yaşadığım depresif sıkıntılarım ben farkına bile varmadan yok odu. İşte ve özel hayatımda stresli durumlarda verdiğim tepkiler, hislerim ve çözüm yollarım pozitif bir yola çevrildi. Yıllardır babamla yaşadığım gerilim artık yok, yargılamama, kabul etme duygularını seanslar sayesinde edindim. Artık birbirimizi daha iyi anlayabiliyoruz, dolayısıyla kavgalarımız sona erdi. Bu seansların en güzel tarafı ise sorunları net olarak görmek, sorunu hasıraltı etmek yerine, bakış açınızın değişmesiyle sorun olarak gördüğümüz şeylerin kökünden değişmesine tanık olmak. Özverili çalışmaları için Ülkü hocama teşekkür ederim. (Burcu N.)
2) Ülkü hocadan aldığım seanslar sayesinde "Farkındalık" kelimesinin anlamını idrak ettim, seanslardan önce, kendime saygı duymadığımı, özgüvenimin olmadığını hayretle farkına vardım. Hayatıma ALTIN bir anlayış ve terim girdi "bakış açısı", bu sayede sosyal ilişkilerimde, sert yanlarım törpülendi, oldukça yumuşak bir çizgiye ulaştım. İnsanları, olayları, yargılama devrim bitti. Yeni halime hayret edenlere tebessümle, "bakış açım” değişti diyorum. Artık ne her şeyin sorumlusuyum ne de hiç bir şeyin kurtarıcısıyım, yani "özgürüm”. Olayları her ne yönde olursa olsun, kabul etmeyi, arzulamadıklarımın üstesinden gelmeyi, gülmeyi, kahkaha atmayı öğrendim. Ve de en önemlisi hep kaçtığım dişiliğimi kabul etim. Bütün bu değişimime katkısı olan, bana yol gösteren, beni destekleyen Ülkü Tunca’ya sonsuz teşekkürler.(Z.G.)
3) Merhaba ben Nimet, eski bir arkadaşımın referansıyla Ülkü Tunca’dan seanslar aldım. Ve gerçekten ilk seansta, yaşantımda neleri biriktirdiğimi ve blokajları mı görmeye başladım. Uzun zamandır taşınmak isteyip de bir türlü hayata geçiremediğim ev taşıma kararım, 3. seanstan hemen sonra aniden hızla ve coşkuyla gerçekleşti. İngilizcemi yıllardır geliştirmek istiyordum ama hep erteliyordum. İngilizce kursuna da hemen kolaylıkla 4. seanstan sonra başladım. Hayatımda ki en önemli değişiklik ise annemle olan sürtüşmelerimizin ve sertliklerimizin karşılıklı olarak harika bir şekilde barış ve anlayış durumuna dönüşmesiydi. Bu arada hayatıma güzel enerjileriyle yeni arkadaşlar eklendi! Halen sevgili Ülkü hocamın deneyimi ve bilgisiyle çalışmalarından, keyifle faydalanıyorum ve ona minnettarım. (Nimet)
4) Sevgili hocam Ülkü Tunca’dan seanslar almadan önce başka seanslar da almıştım. Bu seanslarda istediğim ve vaat edilen hiç bir değişim ve dönüşümü yakalayamadım ve arayışım devam etti. İyi ki de devam etmiş. Ülkü hocayla yaptığım çalışmalar sonucunda hayatımda tahmin bile edemeyeceğim değişimler oldu. Yıllarca ayağım da bir pranga varmış hissi veren korkularımdan birer birer kolaylıkla kurtuldum ve özgürleştim, farkındalığım arttı. Gine bu seanslar sayesinde, hayatımda bana zarar veren, benim üstümde otorite kuran insanların hayatımdan kolayca, olaysız ve kavgasızca çıkması ile kendi gücümün farkına vardım, artık hayatımın direksiyonunu elime almaya başladım. Nasıl bu kadar şanslı odum ki Ülkü hocamla karşılaştım, emeğiniz için teşekkürler.(Funda Y.).
5) Kız kardeşim sayesinde Ülkü Tunca ile tanıştım. Kız kardeşim ilk seansından sonra bana gelmişti. Havalarda uçuyor, gözlerinin içi pırıl pırıl parlıyordu. Onu hiç böyle görmemiştim. Hem biraz hayret ve endişeliydim hem de onun bu durumu çok hoşuma gitti. Heyecanla anlattıklarını dinlemeye başladığımda içimden EVET bende de seans alsam nasıl olur diye düşündüm. Ve bir gün kendimi Ülkü hoca da buldum. Seanslar sonucunda ise daha sakin, huzurlu ve mutlu olmaya başladım. En önemlisi ise eski asabi hallerimden eser kalmadı. Etrafımda beni tanıyan insanlar ise bana “sana ne oldu? Bu neşeyi ve enerjiyi nereden ve kimden bulmaya başladın?” diye sormaya başladılar. Ama benim için çok önemli olan bir olay ise kızımın üniversiteyi bitirip diplomayı daha eline almadan işe başlamasıyla gerçekleşti. Kızım da Ülkü hocadan birkaç seans almıştı ve kızıma kolaylıkla istediği işi bulması için bir soru cümlesi yazdırmıştı, kızım bunu 15 gün söyledi daha diplomasını eline almadan istediği gibi bir iş buldu. Bu gerçekten mucize değilde, neydi? Teşekkürler hocam. (Özlem A.)
6) Çok mutsuz ve kendimi çaresiz hissettiğim bir dönemde, ne yapsam da bu durumdan kurtulsam diye ümitsizce düşünürken Ülkü hocamla tanıştım. Seanslarıyla bana ışık gibi bir yol açtı. Annemle ciddi sorunlar yaşıyordum, annemin tamamen kölesi gibiydim ve ben bunun farkında bile değildim. Ama seanslar sonucunda ise annemle ilişkim daha kolay hale geldi. Ablamla hiç geçinemiyorduk, birbirimizi hiç aramazdık, onunla da ilişkim düzeldi. Kendimi daha kolay ifade etmeye başladım. Hiç dışarı çıkmak istemezken artık istediğim yere kolaylıkla korkmadan gidebiliyorum. Ben bu yola Ülkü Tunca hocamla başladım. Elimden tutup, beni güçlendirdiği ve gücümü bana gösterdiği için ona sonsuz teşekkürler. Başka neler mümkün? (Deniz K.)
7) Mucizelere inanır mısınız? Ben inanıyordum ama yaklaşık 2 iyi öncesinde bu inancımı yitirmiş, biraz yolumu kaybetmiş gibiydim. Bir yakınımın sayesinde Ülkü Tunca ile tanıştım ve aldığım seanslarla hayatıma mucizeler koşarak girmeye başladı. Sadece benim değil, çevremdeki insanların da değişimine şahit oldum. Şaka gibiydi, ben seans alıyordum onlar da benimle beraber değişiyordu. Bu seanslarla başka ne mi keşif ettim? 9 aydır işsizdim, 3. seans sonrasında istediğim işi buldum. Hiç hobim yok diye hayıflanıyordum ki 5. seanstan sonra hayalim olan ama yıllardır ertelediğim edebiyata merhaba dedim. Aslında seanslar sayesinde, hayatımda kaçırdığım renkleri fark ettim. Yargılarla, cesaretimi ve yaratıcılığımı engelleyen şeyin; aslında her şeye yüklediğim anlam, mana, önem, doğrular, yanlışlar, iyiler, kötüler olduğunu anladım. Artık anda kalıp, bulunduğum durumum tadını çıkartmaya başladım. Kendiniz için bugün bir adım atıp ve seçim yapsanız bu nasıl olur? Bakalım hangi mucizeler sizi bekliyor! (Y.K.)
8) Nereden anlatmaya başlasam ki? Eşimle ilişkilerim çok kötüydü, ayrılmayı düşünüyorduk. İşimi sevmiyordum, az kazanıyordum ve mutsuzdum. Ne yapacağımı da bilmiyordum. İş yerimde ki bir arkadaşım sayesinde Ülkü Tunca’dan seanslar almaya başladım. Eşimde seansları merak etti, oda almaya başladı. Size şunu söylemek isterim ki, kısa bir zaman içinde çok daha iyi şartlarda eğlenceli ve dinamik başka bir işe başladım, eşimle ilişkimiz inanılmayacak şekilde değişti, ayrılmaktan vaz geçtik. Bu arada eşimin iş hacmi de arttı, dünyanın her yerine iş seyahatleri başladı. Hayatında arzu ettiği değişimleri Ülkü Tunca ile yaşamak isteyen herkese yazdıklarım davetiye olsun. Sevgiler.( Ö. Meriç)

HAYATIN TÜMÜ BANA KOLAYLIK, NEŞE VE İHTİŞAMLA GELİR®
Şükranlarımla,
Ülkü TUNCA
e-mail.: utunca@gmail.com
tel no: 0532 317 74 73Classes:
No matching Access Bars® classes found.