Name: Monika Palm
Phone: 003725282331
Address: Struwe 4
Tartu
Estonia
See scheduled classes below

Uudishimust ja soovist olla mine ise, olen pikka aega tegelenud erinevate teadlikust avardavate meetoditega. Inimestel teadlikkuse ja muutuste vahendamine on minu igapäevane tegevus - minu töö ja hobi. Nüüd on lisandunud sellele Access Consciousness™, millega olen tegelenud ajast, mil see imeline tehnika Eestisse jõudis – nüüdseks juba 4 aastat. Kuidas saab veel paremaks minna kui see?

Minu jaoks on Accessil eriline tähendus eelkõige töövahenditel, mis lubavad muuta ükskõik mida, mis eluvaldkonnas ja olukordades. Need on väga lihtsad, aga superhästi toimivad! Seetõttu olen väga tänulik Gary Douglasele ja Dain Heer’ile ja teistele imetoredatele inimestele, kes on oma panuse andnud selleks, et see minuni ja kõikide nendeni on jõudnud, kellele see meetod panuseks on.

Tänaseks olen läbinud kõik Accessi taseme koolitused ja lisaks veel rida eriklasse. Kuna Access on ise pidevas dünaamilises muutuses, siis käin kaasas nende muutustega, et kasutada oma teadlikkust ja Accessi lahedaid nippe, et oma igapäevases töös vahendada inimestele erinevates eluvaldkondades muutusi.

Nii kaua kui Access Eestis on olnud, olen ka Bars ja Accessi Kehatehnikate vahendaja ja viin aktiivselt läbi kursusi - ning eraseansse ka Skype's üle kogu Eesti.

Olen läbinud ka kõik Accessi kehatehnikate taseme kursused, ka edasijõudnuste kursused Gary Douglasega ja Dain Heer'i poolt loodud energiatöö klassid. Olen üks esimesi kehaklassi vahendajaid ja nüüdseks ka Sertifitseeritud Accessi vahendaja Eestis, kellel on võimalus nüüd viia läbi ka lisaks Bars klassile ka Accessi Baas ja Level 1 kursuseid.

Lisaks olen läbinud Shannon O'Hara ''Talk to the Entities'' vahendajate kursused ja viin läbi tutvustavaid ning temaatilisi lühemaid kursusi ja algajatele 2, 5 päevaseid kursuseid neile, keda huvitab enamikule ''mittenähtav'' maailmja nendega seotud piirangutest vabanemine, olemitega suhtlemine ja soov omandada oskused nähtamatu maailmaga toimetulekuks jms.

Minu poolt korraldatavaid Bars ja kehaklasside kursusi toimub sageli Tartus ja teistes Eesti paikades. Huviliste olemasolul tulen kursust tegema ka Sinu kodukohta! Kõiki kursusi ei ole alati üleval sellel leheküljel.

Rohkem ja täpsemat infot saab kõigi minu tegemiste kohta www.tasakaalukeskus.ee

Mis muutusi soovid Sina oma ellu ja kehasse? Mis siis kui on võimalik kõik see, millest unistanud oled ja palju rohkemgi veel...? Mis siis kui on võimalik ka muuta seda, mida seni oled arvanud, et on võimatu....?

Mis muutust oled Sina valmis vastu võtma....?
Olen rõõmuga valmis vahendama muutusi Su ellu.


Kerguse, rõõmu ja hiilgusega,

Access CF
Access Bars Faciliator
Access Body Class Faciliator
TTTE Faciliator

Monika Palm

5282331
www.tasakaalukeskus.ee

Classes:
No matching Access Bars® classes found.